«Клас безпеки»

«Клас безпеки» – це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту. У воєнний час питання безпеки як ніколи важливе! Більше того, воно повинно стояти на першому місці особисто у кожного. Сам для того, щоб покращити знання гімназистів з особистої безпеки і створений у нашій гімназії відповідний клас.
На відкриття класу до гімназії завітали гості: міський голова – Ірина Плетньова, начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради – Ольга Чирва, начальник відділу освіти управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради – Світлана Чорна, начальник Уманського районного управління Головного управління ДСНС України в Черкаській області – Олександр Лебідь, провідний інспектор відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайних ситуацій Головного управління ДСНС України в Черкаській області – Шефіка Сайдамітова.
Щиро дякуємо міській владі, відділу освіти управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради та Уманському районному управлінню Головного управління ДСНС України в Черкаській області за надану допомогу у створенні в нашій гімназії кабінету безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *