Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!
18 лютого 2023 року у режимі онлайн відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Маємо наступні результати: Степанюк Марія, учениця 9-А класу, здобула І місце в секції “Українська мова”, робота “Весільний обряд Уманщини: номінація та народні вірування” та Кисельов Сергій, учень 9-А класу – ІІ місце у секції “Етнологія”, робота “Родинно-оздоровчі традиції у праці М. Грушевського “Дитина в звичаях і віруваннях українського народу””.
Звичайно ж отримані результати є спільною працею здобувачів освіти та їх наставників. Завдяки досвідченості та творчому підходу вчителя української мови та літератури Ярової Олени Володимирівни та вчителя основ здоров’я і біології Беженар Марії Василівни роботи учнів отримали високу оцінку й здобули перемогу.
Пишаємося учнями нашої гімназії, які впевнено прийшли до перемоги і стали прикладом незламності сили духу, незважаючи на непростий час для нашої держави. Бажаємо успіхів та нових досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *