Вітаємо переможців!

Пишаємось нашими учнями, які 19-20 лютого взяли участь в ІІ (обласному) турі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Шлях був довгим, але наполеглива робота манівців та їх наукових керівників дала плідні результати:

  • Потапова Інна, учениця 11-Б класу (науковий керівник Гончар Л.П.) з темою роботи «Особливості вирощування посадкового матеріалу Paulownia tomentosa Steud для створення енергетичних плантацій» зайняла ІІ місце в секції «Лісознавство».
  • Онопрієнко Тетяна, учениця 11-А класу (науковий керівник Баранюк А.А.) з темою роботи «Внесок пошукової групи «Оберіг» у дослідженні історії 99-ї стрілецької дивізії» зайняла ІІ місце в секції «Історичне краєзнавство».
  • Романова Анастасія, учениця 9-Б класу, вихованка УМЦПО «Територія творчості» (науковий керівник Смирнова О.Ю.) з темою роботи «Дослідження дії різних чинників а активність ферменту альфа-амілази та її вплив на шлунково-кишковий тракт школярів» зайняла ІІ місце в секції «Медицина».
  • Немцева Ілонна, учениця 11-Б класу, вихованка УМЦПО «Територія творчості» (науковий керівник Смирнова О.Ю.) з темою роботи «Виготовлення пігментів і барвників і отримання фарб на їх основі» зайняла ІІ місце в секції «Хімія».
  • Йовенко Дмитро, учень 9-Б класу, (науковий керівник Смирнова О.Ю.) з темою роботи «Дослідники Уманщини І чверті ХХ століття» зайняв ІІІ місце в секції «Етнологія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *