Акція “Створюємо ліси разом”

Цей ліс живий. У нього добрі очі.
Шумлять вітри у нього в голові.
Старезні пні, кошлаті поторочі,
літопис тиші пишуть у траві.
Малі озерця блискають незлісно,
колише хмара втомлені громи.
Поїдемо поговорити з лісом,
а вже тоді я можу і з людьми.

Цей уривок із вірша української поетеси Ліни Костенко дуже влучно оспівує велич і значення лісу для людини.
Влітку цього року відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія» на якому Президент Володимир Зеленський підписав указ про старт проекту «Зелена країна», одним із напрямків якого є збереження та збільшення площі лісових насаджень України.
Відповідно до цього 18 жовтня 2021 року працівники ДП “Уманське лісове господарство” , який очолює Михайло Вовченко, разом із учнями та вчителями Уманська ЗОШ 14 провели акцію «Створюємо ліси разом» по озелененню території, прилеглої до адмінспоруд Юрківського лісництва. Флору екологічної стежки доповнили реліктові рослини Ginkgo biloba. Для підтвердження свого ставлення до лісу учасники акції створили із Buxus sempervirens L. живописний напис «Я люблю ліс».
Проведений захід є надзвичайно важливим для сучасних дітей, адже саме під час таких екскурсій практичного спрямування приходить свідомість щодо необхідності берегти природу та примножувати її багатства.
Хочеться висловити окрему подяку лісничому Юрківського лісництва Олександру Батуріну. Його захоплюючі розповіді про лісову флору і фауну не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих. І ми з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *