Тиждень права

В Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 в період з 04.10.2021 по 08.10.2021 було заплановано ряд заходів у рамках проведення тижня права.
Серед учнів 9 класів відбулося засідання круглого столу, на тему: «Права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх в Україні» та правова вікторина, на тему: «Конституційні права, свободи та обов’язки громадян України».
Виховні години, на тему: «Абетка твоїх прав і обов’язків; «Прав без обов’язків не буває», «Правила в твоєму житті» та ін. для 1 – 9, 11 класів.
Проведена Правова вікторина, на тему: «Запитання від Феміди» (5 – 8, 11 класи); Бесіда, на тему: «Право та закон у Вашому житті» (7 – 8 класи). У 9 класі відбулася зустріч з адвокатом, на тему: «Адвокат – захисник прав та інтересів громадян». В ході якої учні дізналися про питання, хто такий адвокат та чим він займається, які переваги і недоліки професії. Білан Олексій Євгенович, розповів про важливість та актуальність професії адвоката, ознайомив з правами та обов’язками адвоката, прикладами з адвокатської практики.
А також у школі було проведено конкурс малюнків, презентацій на правову тематику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *