Свято першого дзвоника

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Цього року це свято стало особливим для нашої школи, адже наша шкільна родина поповнилась на рекордну кількість першокласників – на 197 учнів! Також особливий цей день для наших випускників – для них це свято проходить востаннє. У цей день від щирого серця хочеться побажати їм успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив їм тільки приємні враження!

У шкільному дворі вишикувались всі першокласники, девятикласники та одинадцятикласники. З привітальним словом до учнів звернулася директор школи Глущук Т.І. та міський голова Ірина Плетньова. Цього року за кошти міського бюджету було придбано багато навчального обладнання (ноутбуки, телевізори, конструктори LEGO), особливо для першокласників. Також, кожному першокласнику було вручено у подарунок “Набір першокласника”. А ще діти отримали вітальні та настановчі слова від імені батьківського та вчительськогшо колективів. І на завершення свята, всіх учнів до навчання закликав традиційний шкільний дзвінок.

Вітаємо наших молодших друзів на святі Першого дзвоника! Ми раді бачити ваші щирі та допитливі обличчя, які прагнуть якнайшвидше відкрити для себе світ школи. У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання. Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *