Весняний вернісаж у шкільній бібліотеці

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки була презентована виставка “Стояла я і слухала весну”.  Учні 7-В та 11-Б класів прослухали огляд літератури, а юні художники намалювали ілюстрації до творів Лесі Українки:

Шевченківський тиждень як завжди насичений, була актуальною виставка  “Любов і шана вічна Кобзареві”.  Молодші школярі ознайомилися з біографією Т. Шевченка, а шестикласники розгадували кросворд складений за віршами Кобзаря:

На день космонавтики у бібліотеку завітав 3-Б клас. Діти з цікавістю слухали розповідь про українського космонавта Леоніда Каденюка:

До трагічних подій, що відбуваються на сході України була організована тематична полиця “Слово про безсмертних”.  Школярі 7-В класу вшанували пам’ять полеглих героїв уроком мужності:

До 35-річниці чорнобильських подій учні 10-Б класу зняли відео у бібліотеці, в якому використали виставку “Чорнобиль: загублений світ“:

Декада боротьби з шкідливими звичками пройшла під гаслом “Зупинись над прірвою”:

Питання цивільного захисту населення були висвітлені тематичною поличкою “Уникай небезпеки”:

Учні 3-Б класу прослухали повідомлення “Знай правила дорожнього руху”. Це відбулося у Тиждень безпеки на дорогах, що проходитв у нашій школі: